PKK

Jeżeli podałeś już nam numer PKK  lub wysłałeś go w zgłoszeniu, to poniższa procedura dotyczy Cię tylko w zakresie dokonania płatności za szkolenie i rozpoczęcia szkolenia.

Dzień dobry,

 

Przed Panią/Panem teraz procedura uzyskania PKK (Profil Kandydata na Kierowcę).

Uda się Pani/Pan do przychodni lekarskiej:

MEDIS
ul. Szeptyckiego 1 (osiedle Paderewskiego)
40-281 Katowice
tel. 32 256 47 76

Najpierw zarejestruje się Pani/Pan tam telefonicznie, do lekarza uprawnionego do przeprowadzania badań lekarskich dla kierowców kat. A, A2, A1 lub B, a następnie zrealizuje te badania lekarskie.

W przychodni tej zapłaci Pani/Pan za te badania 100zł.

  1. Posiadając orzeczenie lekarskie, weźmie Pani/Pan jedno zdjęcie, takie jak do paszportu lub nowego dowodu osobistego, takie robione od przodu i uda się z tym do Starostwa (Wydział Komunikacji), tego starostwa, gdzie jest Pani/Pan zameldowana/y na stałe.
  2. W Katowicach Wydział Komunikacji znajduje się przy ul. Francuskiej 70.
  3. W Starostwie będzie trzeba wypełnić wniosek o wydanie prawa jazdy (druk do poprania od urzędnika).
  4. W przypadku osób niepełnoletnich, do Starostwa należy się zgłosić z jednym z rodziców, który wypełni druk zgody na szkolenie i podejście do egzaminu państwowego (druk do poprania od urzędnika).
  5. Wszystkie te dokumenty składamy urzędnikowi a on utworzy nam numer PKK.
  6. Numer tego PKK proszę niezwłocznie dostarczyć do naszego ośrodka szkolenia.
  7. Można go dostarczyć w formie sms lub mms pod nr telefonu 510906006, lub na email: biuro@centrumkatowice.pl, lub osobiście.

Proszę również o dokonanie opłaty za szkolenie na konto ośrodka lub w biurze ośrodka.

Aktualny numer konta jest zawsze podany na naszej stronie https://centrumkatowice.pl. Przed wykonaniem przelewu, szczególnie z historii przelewów bankowych, sprawdź czy przypadkiem się nie zmienił.

Bank Śląski: 24 1050 1214 1000 0092 4729 6602

Minimalna kwota do zapłaty to 399zł lub więcej. Harmonogram spłat również jest na naszej stronie.

I rata – 399zł

II rata – 200zł

III rata – połowa pozostałej kwoty do zapłaty

IV rata – druga połowa pozostałej kwoty

Jeżeli zgłoszenie dotyczyło kursu elearningowego, to po dostarczeniu numeru PKK oraz dokonaniu opłaty za szkolenie, na podany przez Panią/Pana adres email, zostanie wysłane hasło i login do platformy. Proszę sprawdzać SPAM. Tam może trafić przypadkowo wiadomość z hasłem i loginem.

Jeśli zgłoszenie na kurs dotyczyło szkolenia stacjonarnego w sali szkoleniowej Osk Centrum – to zapraszamy na nie w podanym w zgłoszeniu terminie.

W przypadku pytań proszę się kontaktować.

Pozdrawiam
Zespół Osk Centrum

Ośrodek Szkolenia Kierowców CENTRUM
ul. Warszawska 3
40-009 Katowice
tel. 510 906 006
biuro@centrumkatowice.pl
https://centrumkatowice.pl

*Wysyłając do nas ten formularz wyraziłeś/aś zgodę na przetwarzanie i przechowywanie danych podanych w polach formularza dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgłoszenia lub szkolenia zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) jako usprawiedliwionego interesu administratora.
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności oraz regulaminem ośrodkaTUTAJ.